יום חמישי, 16 בפברואר 2012

תביא ת'כסף!


Muscle Car Chronicles הוא שם האלבום הטרי (בן יומיים בלבד!) של הראפר Curren$y בשילוב של מפיק בשם שון או'קונול. מה יש לנו כאן בעצם? חבורה של מוזקיאים יושבים באולפן, מדליקים את הגרוב שלהם ונותנים ל Curren$y לראפראפ להם ברקע.. וזה נשמע מעולה!

אלבום סולידי לחלוטין על כל תשעת שיריו שכל אחד ואחד מהם נותן בראש תרתי משמע. ברצינות! אתמול האזנתי לו בפעם הראשונה באוטובוס ופשוט שיר אחר שיר גרם לי להניד את הראש מעלה מטה בנחישות ששמורה לכלב דאש-בורד. 

מי שמכיר את פרויקט  Blacroc כבר בטח יודע שראפ ורוק הולכים ביחד כמו במבה וקולה בשעת ת"ש. למי שלא מכיר, Blacroc הוא פרויקט של הבלאק קיז בו הם מארחים מגוון ראפרים (מוס דף!) שפורשים את משנתם על גבי הבלוז רוק המרגיע של הקיז.

אז רוק וראפ הא?? איזה מגניב?! כן, ההתלהבות הזאת מחזיקה בערך עד השיר הרביעי כשאתה מתחיל להבין שהקטע הזה שנקרא ראפ.... הוא בסה"כ די מונוטוני. אבל באמת שהגרוב של הלהקה ברקע הוא כל כך לעניין שזה מצליח לסחוב אותך בכיף עד סוף הדיסק. ושורות כמו:
כל השונאים שונאים אותי רק כי הם שונאים את זה שהם מתים עלי
בטוח לא מזיקות.
 אז הנה שיר הפתיחה המפרק של Muscle Car Chronicles שנקרא באופן די הולם: Soundbomin'
מכירים את אשכרה מתים?? הרכב האינדי-פאנק הירושלמי חוזר לבמות אחרי כמה חודשי היעדרות כדי להפיץ את בשורת האלבום החדש "קוקה-קולה, מנטוס וחמאת בוטנים". נכון, בחרתי להוסיף את המילה 'אינדי' לפני 'פאנק' אבל זה רק כדי להגיד שהם לא רק פאנקיסטים, הם גם מגניבים! ברצינות, המתים הם בערך הדבר הכי הארדקור שמסתובב כאן בסצנת האינדי הישראלית.

לא מאמינים לי, תבואו לראות בעצמכם מחר בקוזה נוסטרה בנחלת בנימין, וב-27 לחודש בעשן הזמן! כן כן, עשן הזמן.
מחר בקוזה נוסטרה הם ינגנו ביחד עם Left (חולה על לפט), הילד עם הקוצים ו-Dead Cowboys באירוע צהריים חביב שיתחיל ב- 14:00, בצהריים. 

קבלו את המתים באינטרפרטציה שלהם ל"Money" של הביטלס: כסף ומניות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה